Już wkrótce VI festyn parafialny

17 czerwca 2017r. w naszej parafii odbędzie się kolejny rodzinny festyn zorganizowany przez Parafia św. Michała Archanioła w Dobromierzu razem z Komitetem Remontu Kościoła w Szymanowie oraz mieszkańców Szymanowa i Siodłkowic.

W programie występy zespołów LATINO LOVERS, KAPELA PODWÓRKOWA Z LUBINA, KAPELA GÓRALSKA, ZESPÓŁ MUZYCZNY Z POLKOWIC, gry i zabawy dla dzieci i rodziców, bogata oferta konsumpcyjna, zabawa fantowa (każdy los wygrywa), losowanie wielu atrakcyjnych głównych nagród, licytacja między innymi piłki ręczne z autografami reprezentantów Polski, czapki Piotra Żyły i wielu innych.

Cały dochód z festynu zostanie przeznaczony na remont dachu kościoła pw. św. Jadwigi i dzwonnicy w Szymanowie.

Serdecznie zapraszamy!